Hakkımızda

Ekmak makine hakkında

Türkiye’de sektöründe önde gelen firmalarından olan EKMAK, fırın makine üretimi alanında faaliyet gösteren, uzman kadrosu ve sektörel tecrübesi ile ekmek ve unlu mamul üretimine yönelik fırın ve pastane ekipmanları üreticisi ve sağlayıcısıdır. Faaliyetine 85 yılında Fırıncılık sektörüne hizmet ile başlayan ve hamur kesme tartma makinası imalatı ile Türk ekmekçiliğini teknoloji ile buluşturan Ekmak, günümüzde küçük imalathaneler için fırın ve ekipmanlardan, anahtar teslim komple ekmek üretim hatlarına kadar, her alan ve kapasiteye yönelik çözümler sunmaktadır. Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla müşterilerinin sektörel tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.
Ekmekçilik alanındaki 35 yıllık tecrübesi ve ehil teknik kadrosu ile müşterilerinin tüm makina ihtiyaçları ve problemlerine hızlı, güvenilir ve profesyonel çözümler sunmakta, müşterilerinin projenin her aşamasında yanında olmakta, ürünlerini ve üretim süreçlerini geliştirmek, maliyetlerini düşürerek karlılıklarını artırmak, diğer bir deyişle onlara artı değer katmak için çalışmaktadır. Ekmak ürünleri sektörde dayanıklı ve güvenilir yapıları, yalın tasarım ve kullanım özellikleri ile bilinirken rakiplerine kalite, fiyat ve fayda alanlarında kıyas götürmez şekilde fark atmaktadır.
Müşteriye yakın olmanın ve süratli hizmetin önemine inanan Ekmak; bölge bayileri ve genişleyen servis ağı ile müşterisine yakın olma ve onlara üst düzey hizmet sunma anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Değerlerimiz

Güvenilir
Ahlaklı
Dürüst
TİCARET
Yenilikçi
Kaliteli
Doğru
DÜŞÜN
Çevreye
İnsana
Topluma
SAYGI


Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz:
Ekmek ve unlu mamul üretim makinaları alanında Türkiye ve potansiyel pazarlarda makina çözümleri sunan öncü şirket olmak.
Misyonumuz:
Etkili, Güvenilir ve Dayanıklı yapıda fırın makinaları üretmek, ahlaklı doğru ticaret kültürü ile müşterilerimize rekabet üstü avantaj yaratacak makine çözümleri sağlayarak çevreye, ekonomiye ve topluma artı değerler katmak.

Posted in: