Tasarım ve Mühendislik

Ekmak ne zaman ekmek üretimi ekipmanı için bir sipariş alsa, mühendislik hizmetleri ve teknik bilgi transferi esastır. Sektörel deneyimimiz hiç şüpheniz olmasın ki, bu başarılı üretim ekipmanı için temel esastır. En basit bir ekipman parçasından en karmaşık anahtar teslimi projeye kadar, Ekmak Tasarım Ekibi müşterilerimize etkili ve uygulanabilir çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Her alana, kapasiteye ve ihtiyaca göre tasarlanan fırın ve pastane ekipmanı imalatı üzerinde uzman kadromuz ile müşteri memnuniyeti garanti altındadır. Komple hamur işleme sistemlerinden, mobil fırınlara Ekmak fırıncılık sektörüne ihtiyaca özel endüstriyel çözümler sunabilmektedir.

Ekmak makina sektördeki 35 yıllık tecrübesi ile müşterilerinin tüm makina ve mühendislik ihtiyaçlarına hizmet vermektedir. Modern makina parkları, son teknoloji üretim teknikleri, işinde ehil teknik ve tecrübeli mühendis kadrosu ile özel tasarım fırın ve pastane ekipmanlarından, ekmekçilik ve unlu mamul alanında bilgimiz ile işinizin daha verimli, daha karlı ve üretimin daha kolay hale getirilmesi adına gerekli tüm makina, ekipman ve sistem çözümlerini sunmaktadır.

Sunduğumuz hizmetlerden bazıları şu şekildedir.
Müşteriye özel tasarlanan üretim hatları
Mobil gezici fırınlar
Komple ekmek üretim hatları
Komple hamur işleme hatları
Ürüne özel tasarlanan pişirme üniteleri
Müşteriye özel endüstriyel fırınlar
Depolama ve saklama sistemleri/çözümleri
Özel amaçlı Kurutma ve pişirme Üniteleri

Siz sadece ihtiyaçlarınızı, kapasitenizi ve tesisinizin özelliklerine karar verin, ihtiyacınız olan mükemmel endüstriyel pişirme fırınını biz sizin için yapalım. Bir Ekmak ürünü alırsanız, emin olun ki istediğinizi kesinlikle alacaksınız. Başarılı teknik dizayn ekibimiz, iyi eğitimli üretim ve montaj kadromuz ve iyi satış sonrası hizmetlerimiz, şirketimizin başarısını ve sizin başarınızı garantileyecektir. Müşterinin ihtiyacına özel ekipman tasarım sürecinde teknik detaylar kadar otomasyon da çok önemlidir. Tüm bunları müşterilerin ihtiyaç ve isteklerini göz önünde bulundurarak ihtiyaçlar ne olursa olsun sektörel çözümler üretmek için durmaksızın çalışmaktayız.

Posted in: